výcvikové dny, režim

Ráda bych upozornila a dala n avědémí, že došlo k jistým změnám ve výcviku. Jedná se zejména o změny ve dnech a místech kde budeme kdy cvičit, dejte tedy pozor kam se zapisujete a dále vypsané hodiny, kterých snad už bude dostatek. V Klánovicích budeme tak jako to bývalo cvičit pouze jeden den v týdnu a to v neděli. Kdo tam tedy chce být členem, nechť toto veme na vědomí. Děkuji za pochopení.

2 komentáře u “výcvikové dny, režim

  1. Dobrý den, ideální komunikace je přes mail. Pokud jste psali a nedostali odpověď, pak Váš mail ,,zapadl“ a omlouvám se. Telefon zvedám, pouze když momentálně netrénuji, což bývá málokdy….je potřeba být vytrvalý…. Momentálně je vypisováno málo hodin protože mám malé miminko a nemohu na cvičišti trávit víc jak dvě nebo tři výcvikové hodiny. Ty vypisuji náhodně, tak aby všichni kdo stránky sledují, měli šanci se zapsat. Pokud jste si zakoupili legitimaci v Klánovicích, platí Vám i na všech ostatních výcvikových místech. Pokud si pamatuji, když jste legitimaci kupovali, výcvik normálně probíhal. Pak jste na výcvik nějakou dobu nedorazili a poté nastalo období, kdy výcvik stále probíhal, ale dočasně ho vedl za mě ,,záskok“. Nyní je možné se zapsat v kalendáři, místa se uvolňují tak jak se lidé odhlašují z přihlášené lekce když se jim to přestane termínově hodit…. zkuste kalendář sledovat…. V případě nějakých dalších informací nebo nejasností mě kontaktujte na mail : kdo.zkoho@seznam.cz

  2. Dobrý den,
    ráda bych věděla způsob komunikace. Několikrát jsem Vám psala, telefonovala, odezva žádná. Chtěla bych znát způsob přihlašování do Klánovic. V tuto chvíli je to bez šance – neustále obsazeno. Kdy se vypisují termíny? Zároveň jsme Vám hradili permanentku, kterou nemůžeme využít. Při jejím zakoupení jsme ani nebyli informováni o tom, že nějakou dobu nebudete trénovat.

Komentáře nejsou povoleny.