tábor na Ajaxu zrušen

Vazeni ucastnici taboru Ajax v srpnu, mám pro Vás jednu důležitou, ale nepěknou informaci ohledně výcvikového tábora ve Volenicích.  Po 7mi letech pořádání agility táborů, došlo bohužel k něčemu, co asi nikdo nepředpokládal ani v nejčernějším snu. Zavolal mi totiž NYNÍ pan Šmatlák a s omluvou, že došlo k popletení data konání našeho tábora, nám akci u něj zrušil! Momentálně máte zaplacené zálohy a i já čekám na vratku zálohy od něj. V řešení mám jako náhradu několik kempů, kam bychom konání akce přesunuli, bohužel už jistojistě nebudeme v kempu sami, jak jsme zvyklí. V následujících dnech rozjednané kempy objedu a jakmile je uvidím na vlastní oči, zveřejním změny. Může se bohužel ještě stát, že místo nebude pro naše účely vhodné a tábor se bude muset zrušit. Trvám totiž na stejném datu konání. Změna místa mi přišla jako nejmenší cesta odporu. Chápu problémy s tím spojené – nahlášené dovolené, prázdniny dětí, možnosti jet v termínu jinam a další, ale vina nepadá na moji hlavu, proto prosím o pochopení. Pro ty, kdo nemají problém termín dovolené přesunout, nabízím ještě volná místa na červencovém táboře na Esadeře (odjezd v sobotu)… Moc se za vzniklou situaci omlouvám a doufám, že BADAFĚ a mým akcím zachováte přízeň.

3 komentáře u “tábor na Ajaxu zrušen

  1. Iveta, tos napsala super. Monco, i když se me situace netýkající, umím si představit, jak Ti je a věřim, že všichni opravdu chápeme, že to není tvoje vina. Máme te moc rádi a přízeň rozhodne zachováme.

  2. Badafáci- Monča dává do tohoto problemu všechnu energii a řeší problem s veškerým nasazenim sama sebe. Jsem ráda,že spousta z Vás je rozumná a chápe nesolventní jednání Ajaxu. Věřim v dobrý konec i kdyby tábor měl být jindy. Mončo máme tě rádi a zachováváme přízen.Táboru bude spousta-máš dobré lidi kolem sebe. Iveta

Komentáře nejsou povoleny.