Vánoční závod – Klánovice

Startovné na vánoční závod bude 150,- Kč, pro Ty, co nemají členství v KK Klánovice  je o 50,- Kč vyšší. Členství v klubu budu chtít prokázat legitimací (zároveň moje kontrola, že máte členství zaplaceno). Na vánočním závodě bude zároveň možné zaplatit členství v KK Klánovice na rok 2018, pro tyto účely prosím hotově s sebou 1000,- Kč. Ti kdo dorazí včas (začínáme v 10,00) dostanou legitimaci k parkování (tu po akci vrátí) ostatní prosím zaparkovat před zákazem vjezdu.

S sebou je fajn vzít vzorek cukroví nebo něco jiného k zapití či zakousnutí při posezení v klubovně ;o) a samosžejmě výbornou náladu. Do klubovny nesmí psi, mohou být odloženi v kotci nebo vlastním autě. Vemte s sebou i vodu pro psa, kvůli mrazu je na cvičišti již zavřená. V klubovně budeme topit v krbu. Pravděpodobně stihneme pouze jeden běh (je nás hodně), rozdělení do skupin :

závodící S

Vocetkova Helena (Mates S , , ) Pešková Anna (Niky, , ) Váchová Lenka (Mína, , ) Bílková Eliška (Gabi, , ) Mlejnková Jitka (Anouschka, , )

závodící M

Sůrová Sandra (Gerry, , ) Rychlá Martina (Pipi, , ) Tumlířová Irena (Amálka, , ) Jehlickova Misa (Ares, , )

závodící L

Světelská Hana (Betty, , ) Střelková Kristýna (Airyn, , ) Hozmanová Kateřina (Ellie, , ) Vágnerová Milena (Renda, , ) Peskova Petra (Iddy, , ) Mrázek Tomáš (Gerry (HOVA), , ) Zanaskova Katerina (Pedro, , ) Tumlířová Irena ( Žofka , , )  Horská Daniela (Lady, , ) Veselá Štěpánka (Barney, , )

štěňata

Pešková Anna (Armína, , )

začouni S

konecna sarka (Charlie, , ) Bílková Eliška (Kája, , ) Šebestová Kamča (Alf, , ) Rajová Vendulka (Tomík, , )

začouni L

Trousil Lukáš (Lili, , ) Kouba František (Nessie, , ) Rajová Valerie (Isolda, , )

 

 

1 komentář u “Vánoční závod – Klánovice

  1. super diky moni, akorat misto me pobezi lena, ale to asi neva, vid 🙂 tesime se!

Komentáře nejsou povoleny.