nový ceník a koncept cvičení od března 2017

Jak jsem již avizovala od března bude vyšší cena legitimací a to dle následujícího ceníku :

členství v KK Klánovice zůstává 1000,- Kč/rok, hostovačka 800,- Kč

cena legitimace (15 hodin a 16.lekce zdarma) pro členy KK Klánovice 2500,- Kč (tj.jen pro info 167,- Kč na lekci+ lekce zdarma)

cena legitimace (15 hodin a 16.lekce zdarma) pro nečleny KK Klánovice 3000,- Kč (tj.jen pro info 200,- Kč na lekci+lekce zdarma)

druhý a další pes jednoho psovoda za polovinu

platba jednotlivých hodin 200,- Kč/lekci

v zimním období cena za leci 250,- Kč nebo jeden a půl křížku na legitimaci

Nový bude i koncept cvičení. Děkuji za pochopení a věřím, že i tak BADAFĚ zachováte přízeň.

11 komentářů u “nový ceník a koncept cvičení od března 2017

 1. Dva ruzne ponrocili psi jednoho psovoda….Bohuzel to je uskali tohoto systemu. Ale pokud je psovod jiz zkuseny tak ty zacouny prolitne rychle a muze s novym pejskem do pokrocilych,jedna se o 3-5 prvnich lekci pak uz muze do pokrocilych….takze to vlastne uz neni Tvuj pripad….

 2. A kdy už začnem cvičit venku? Třeba takhle na Proseku? Je krásně, zítra 17 stupňů…… 🙂

 3. Chválím zdražení!( A teď mě všichni ukamenují)….Ale i ty potřebuješ jíst….. 🙂 Akorát by mě zajímalo, jak budem řešit situaci, kdy má psovod dva psy – jednoho pokročilýho a jednoho začátečníka a potřebuje je nacpat do tý samý hodiny, jelikož nemá celej den jen na pejsky…..???

 4. Ahoj Moniko,
  už se moc těším na agility s Tebou venku.
  Chci se zeptat, jestli trénink v Klánovicích je stále podmíněn členstvím v KK Klánovice a jaký je rozdíl mezi členstvím v KK Klánovice a hostovačkou.
  Díky za odpověď.
  Milena a Renda

  • Ano,v Klanovicich mohou cvicit pouze clenove KK Klanovice. Hostovani jeburceno pro ty.kdo uz maji clenstvi v jinem KK nebo ZKO a chteji cvicit v Klanovicich.

 5. Lenko, děkuji. Určitě budeme hledat takové časy a termíny, aby se na všechny dostalo. Moje vize je taková, aby už nikdo nemusel vstávat ve čtvrt na dvě ráno, aby se zapsal do rozpisu ;o)

 6. Jasně, že zachováme přízeň. Máme Tě a agility moc rádi. Jen pokud pokročilí budou dříve odpoledne a ne až od 17 a o víkendech moc hodin nebude, tak mám strach, že to nebudeme stíhat tak, jak bychom chtěli. Takže se modlím za nedělní Klánovice a pozdější hodiny pro pokročilé v týdnu….

  Díky. Lenka a Ares

Komentáře nejsou povoleny.