letní výcvikové soustředění

Právě jsem mailem zaslala všem propozice, kdyby někomu nedorazily, dejte ihned vědět. Počet míst je omezen, přeji mnoho štěstí při ,,lovu“ volných místeček….

9 komentářů u “letní výcvikové soustředění

  1. Další možnost, kde předat zálohu. Navrhuji čtvrtek 3.3. v Benešově cca 8:00 h.

  2. Dále je možné domlouvat se i zde s dalšími členy, již mi přišlo několik mailů, že někdo po někom něco posílá….i to je varianta 🙂 Jste tvůrčí a šikovní, však to nějak zmákneme i v tomto provizoriu :))

  3. Další varianta kde lze zaplatit zálohu pokud nechcete čekat na cvičák je nejen zajet za mnou domů (Senohraby, Pyšely), ale zálohu lze předat i Jirkovi na Hlavním nádraží v Praze kde se vyskytuje cca v 8,00 a cca 17,00. Po předchozí domluvě na Vás počká na smluveném místě.

  4. Přihlášek na tábor přijímám neomezené množství do konce února, do konce dubna (nebo do naplnění kapacity) pak přijímám zálohy a ty jsou Vaší platnou vstupenkou na tábor. Pokud někdo odevzdá přihlášku ale nezaplatí zálohu nebo ji zaplatí jako 27v pořadí na tábor se bohužel nevejde…. Rozhodující je proto platba, nikoli přihláška, přestože přihlášky je nutné zaslat do konce měsíce také.

  5. První možnost kde zaplatit zálohu je na semináři clicker tréninku v sobotu 27.2. v Mirošovicích Jirkovi (můj manžel) nebo pak pokud si někdo zapůjčí k výcviku halu v Mirošovicích tak také jemu (přijede Vám odemknout). Další kdy je možné dohnat přímo mě je v pondělí 29.2. budu na vyšetření u doktora v Praze ale pouze do 10,00 dopoledne – budu se vyskytovat na Žižkově takže si tam můžu dát s kýmkoli sraz….

  6. Ubytovani na Celnici ve studiu není možné, bude vyhrazeno novorozencům….

  7. Dalsi casty dotaz : na kazdem pokoji/chatce je ubytovana jedna „rodina“ pripadne clovek pes a jejich doprovod. Pokud je nekdo kdo je ochotny bydlet s nekym jinym, snesou se Vasi psi, budu rada kdyz me o tom informujete a ja Vam poskytnu nejaky vetsi pokoj a budete tam spojeni.

  8. Množí se dotazy a tak se budu pokoušet na ně odpovídat zde, aby se zbytečně nekopírovaly… Platbu zálohy je opravdu nutné udělat v hotovosti a pouze u mě, nikoli u externích instruktorů. V souvislosti s tím se samozřejmě během března a dubna ukážu na světle Božím 🙂 a toto budu avizovat dopředu zde anebo v kalendáři.

Komentáře nejsou povoleny.