Info k vanocnimu zavodu

Vazeni hopsalci, je mi jasne, ze pokud se zavod posune, nekteri z Vas maji na odpoledne jine plany a zavod uz nestihnou… Take chapu ze jste se vsichni tesili…. Ja jsem se tesila opravdu moc, mam vse nachystane, upecene, nalozene v aute, oblecena je i Kacenka, ale silnice tady je opravdu nesjizdna. Pocasi hlasi odpoledne snezeni. Dalnice je tady v Mirosovicich uzavrena, je tam hromadna nehoda a snad i vrtulnik 🙁 Stali clenove jiste dobre vedi, ze jednu takovou akci jsem pred dvema lety podnikla a dopadlo to autem ve srotu…. Nerada bych to proto riskovala znova. Spise to tedy vidim na Vanoce v lednu….co třeba Trikralove Vanoce (8.1. ?) ? Pouze navrh, zatim jsem uplne nezapudila myslenku, ze to spachame dnes, ale pozdeji….sledujte web prosim….

8 komentářů u “Info k vanocnimu zavodu

  1. A nebylo by vhodnější, uspořádat závod po poledni, kdy je menší pravděpodobnost ranních mrazíků? Pochybuju, že v lednu bude jiná situace než v prosinci…..Tolik nás zas neni, to stihnem odběhnout za světla…

  2. Vetsina z nas, co tu jsme, tak odpoledne nemuzeme. Leden asi nejlepsi, nejaky cukrovi urcite zbyde 😀

  3. Za nás s Gerrym taktéž Leden. Všichni se těší, ale nemá smysl riskovat. Lednové Vánoce jsou originální a super 🙂

  4. My jsme klidně i pro leden 8. i dnešní odpoledne, těšit se budeme tak jako tak:)

  5. Lednové Vánoce jsou super, alespoň bychom se ještě měli na co těšit ???? my jsme pro ????

  6. Ach jo, taky jsme sbalené a natěšené. Máme led všude, pochybuju že dokážeme vyjet i po obědě, takže za nás leden lepší.

Komentáře nejsou povoleny.