březen a dále

Tak jsme se dočkali, zkušebně jsem vypsala treninky na březen venku (jeste budu vypisovat dalsi), ale uvidme co pocasi…. je mozne ze nektere lekce s ohledem na teren nebo pocasi odvolam….platný je již nový ceník, staré legitimace samozřejmě nadále platí. Můžete si vybrat zda půjdete na začátečnickou hodinu (učíme se otočky, překážky atd.) nebo na klasickou pokročilou (sekvence, parkury, řešení problémů atd.) nebo na intenzivku kdy postavíme parkur, na kterém budeme společně ,,makat“a hodina bude hromadná…

9 komentářů u “březen a dále

  1. Vsechny vypsane hodiny jsou pouze zkusebni zda to vydrzi teren. Pokud ano,vypisu dalsi hodiny.

  2. Prosek bude,ale jelikoz tam chteji najem na cely mesic bez ohlesu na pocasi,planuji patky ale az duben.

  3. A bude výhledově i Prosek? 🙂 A pokud ano, plánujete na Proseku opět pátky?

  4. Je tam taky smailik, takže to nebyla kritika ani stížnost, ale nadsázka (humor!). A číst umím!, chtěla jsem tím říct, že se obvykle přihlašujete hned tři až čtyři, takže to pak nestihnu, ale to právo Vám samozřejmě neberu ani nezazlívám, že to stihnete první, jen jsem apelovala na Monču, aby vypsala více hodin. A ten komentář ohledně přestavby parkuru přecházím, přestavuji také vždy, pokud zrovna neodkládám psa. Tak se nerozčilujte, já s touhle skupinou taky chodím ráda….

  5. Matýsek tam není jestli umíte číst a ten klan je dobrá skupina,která nezdržuje při přestavbě parkuru a jdou všichni přestavovat a nezdržují,proto rádi chodíme spolu..

  6. Pomoc, nevešli už jsme se na Klánovicky trénink, proti klanu Lilly, Baily, Gerry a Mates nemáme sanci???? Ze výpises ještě další trénink… Prosím.

Komentáře nejsou povoleny.