Anketa ad haly

Vazeni,rada bych znala Vas nazor na vycvik na dalsich dvou zimnich mistech,resp.zda by byl zajem. Napiste mi prosim zde do komentaru zda by nekdo jezdil nedele do Tuklat nebo do Pitkovic do haly. Pokud Vas bude alespon 10 na jedno misto,vycvik tam zaridim. V Klanovicich totiz uz take dlouho venku nebudeme.

19 komentářů u “Anketa ad haly

 1. My preferujeme Tuklaty. Chodili bysme každou neděli misto do Klánovic.

 2. Za nás taky jedině bouda, pro nás jsou všechny haly hrozně daleko.

 3. Moc dekuji za prispevky,pockam jeste na par ohlasu a neco podle toho zaridim…

 4. Ahoj Monco, za Eimy, Doug a Fleriss, pro nas jsou dostupne haly Ohrobec a Pitkovice. Budeme ale vdecni i alespon za jedno misto! Diky ti, ze se snazis nam vsem vyjit vstric!!!

 5. Za mě jedině Bouda, ostatní je daleko a nevyplatí se mi tam jezdit kvůli jedné hodině. Ideálně čtvrtky večer a některé víkendy.

 6. Do konce roku Pitkovice, Bouda,Ohrobec po-pá po 18:00 nebo víkendy.Ostatní haly jsou pro nás daleko

 7. Pokud bude Bouda, tak do Pitkovic ani do Tuklat jezdit nebudu (do Pitkovic bych se aspoň dostala)… ale Bouda je pro nás nejlepší 🙂

 8. My by jsme s Gerrym mohli asi do Tuklat. A Bouda taky dobrý, ale chtělo by to tam nějak pořešit aby to psům tolik neklouzalo… 🙂

 9. My bychom jezdili do Tuklat i do Pitkovic. Hodily by se nám víkendy. Eliška a Bella

 10. My teď budeme dávat psům volno, ale od ledna bych se taky přikláněla k víkendové Boudě…

 11. Ale kdybys mohla místo Tuklat dat v neděli Boudu, tak by to vůbec nebylo marne, tam bych jezdila každý týden. Ta umělá tráva je příjemnější. A ti, co jezdí do Tuklat tu Boudu taky nemají nedosažitelnou a aspoň by se neprevazely překážky. Ale nevím, samozřejmě, zda to lze a není ten muj nápad zcela mimo….

 12. My bychom taky jezdily do Tuklat. Třeba aspoň jednou za 14 dni. Lenka

Komentáře nejsou povoleny.